ERJ-S03D3833V
MFR.Part #
ERJ-S03D3833V
JLCPCB Part #
C2116131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS