ERJ-S03D30R9V
MFR.Part #
ERJ-S03D30R9V
JLCPCB Part #
C4118956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS