ERJ-S03D1913V
MFR.Part #
ERJ-S03D1913V
JLCPCB Part #
C4242397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS