ERJ-S03D1911V
MFR.Part #
ERJ-S03D1911V
JLCPCB Part #
C4132608
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS