ERJ-S03D1872V
MFR.Part #
ERJ-S03D1872V
JLCPCB Part #
C4134339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS