ERJ-S03D1651V
MFR.Part #
ERJ-S03D1651V
JLCPCB Part #
C2116464
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS