ERJ-S03D1603V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03D1603V
JLCPCB Part #
C4319662
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS