ERJ-S03D1101V
MFR.Part #
ERJ-S03D1101V
JLCPCB Part #
C4176220
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS