ERJ-PM8F9094V
MFR.Part #
ERJ-PM8F9094V
JLCPCB Part #
C6845390
Description
-55℃~+155℃ 660mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS