ERJ-PM8F8254V
MFR.Part #
ERJ-PM8F8254V
JLCPCB Part #
C6614519
Description
-55℃~+155℃ 660mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS