ERJ-PM8F6204V
MFR.Part #
ERJ-PM8F6204V
JLCPCB Part #
C5688307
Description
-55℃~+155℃ 6.2MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS