ERJ-PM8F4324V
MFR.Part #
ERJ-PM8F4324V
JLCPCB Part #
C5735735
Description
-55℃~+155℃ 4.32MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS