ERJ-PM8F3574V
MFR.Part #
ERJ-PM8F3574V
JLCPCB Part #
C6191119
Description
-55℃~+155℃ 3.57MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS