ERJ-PM8F2614V
MFR.Part #
ERJ-PM8F2614V
JLCPCB Part #
C6550188
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS