ERJ-PM8F1744V
MFR.Part #
ERJ-PM8F1744V
JLCPCB Part #
C6614508
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS