ERJ-PM8F1104V
MFR.Part #
ERJ-PM8F1104V
JLCPCB Part #
C5735725
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS