ERJ-PB6D9092V
MFR.Part #
ERJ-PB6D9092V
JLCPCB Part #
C2086589
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS