ERJ-PB6D7680V
MFR.Part #
ERJ-PB6D7680V
JLCPCB Part #
C2083865
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS