ERJ-PB6D7320V
MFR.Part #
ERJ-PB6D7320V
JLCPCB Part #
C4277340
Description
-55℃~+155℃ 200mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS