ERJ-PB6D7152V
MFR.Part #
ERJ-PB6D7152V
JLCPCB Part #
C2087615
Description
-55℃~+155℃ 200mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS