ERJ-PB6D6812V
MFR.Part #
ERJ-PB6D6812V
JLCPCB Part #
C2086595
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS