ERJ-PB6D6651V
MFR.Part #
ERJ-PB6D6651V
JLCPCB Part #
C2086596
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS