ERJ-PB6D5901V
MFR.Part #
ERJ-PB6D5901V
JLCPCB Part #
C4341003
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS