ERJ-PB6D5363V
MFR.Part #
ERJ-PB6D5363V
JLCPCB Part #
C4216636
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS