ERJ-PB6D5112V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6D5112V
JLCPCB Part #
C2081904
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS