ERJ-PB6D4421V
MFR.Part #
ERJ-PB6D4421V
JLCPCB Part #
C4163790
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS