ERJ-PB6D4323V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6D4323V
JLCPCB Part #
C2087568
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS