ERJ-PB6D4300V
MFR.Part #
ERJ-PB6D4300V
JLCPCB Part #
C4121878
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS