ERJ-PB6D3651V
MFR.Part #
ERJ-PB6D3651V
JLCPCB Part #
C4181843
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS