ERJ-PB6D3161V
MFR.Part #
ERJ-PB6D3161V
JLCPCB Part #
C4316163
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS