ERJ-PB6D3000V
MFR.Part #
ERJ-PB6D3000V
JLCPCB Part #
C4070915
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS