ERJ-PB6D2742V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2742V
JLCPCB Part #
C2087815
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS