ERJ-PB6D2671V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6D2671V
JLCPCB Part #
C2086717
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS