ERJ-PB6D2370V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2370V
JLCPCB Part #
C2087218
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS