ERJ-PB6D2322V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2322V
JLCPCB Part #
C2086555
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS