ERJ-PB6D2203V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2203V
JLCPCB Part #
C2088050
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS