ERJ-PB6D2152V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2152V
JLCPCB Part #
C2087527
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS