ERJ-PB6D2100V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2100V
JLCPCB Part #
C2080620
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS