ERJ-PB6D2053V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2053V
JLCPCB Part #
C2083998
Description
-55℃~+155℃ 200mW 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS