ERJ-PB6D1963V
MFR.Part #
ERJ-PB6D1963V
JLCPCB Part #
C2084004
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 200V 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS