ERJ-PB6D1652V
MFR.Part #
ERJ-PB6D1652V
JLCPCB Part #
C4185205
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS