ERJ-PB6D1581V
MFR.Part #
ERJ-PB6D1581V
JLCPCB Part #
C2086709
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS