ERJ-PB6D1541V
MFR.Part #
ERJ-PB6D1541V
JLCPCB Part #
C2087794
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS