ERJ-PB6B9531V
MFR.Part #
ERJ-PB6B9531V
JLCPCB Part #
C2087426
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS