ERJ-PB6B9311V
MFR.Part #
ERJ-PB6B9311V
JLCPCB Part #
C2087869
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS