ERJ-PB6B9101V
MFR.Part #
ERJ-PB6B9101V
JLCPCB Part #
C3913104
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS