ERJ-PB6B8660V
MFR.Part #
ERJ-PB6B8660V
JLCPCB Part #
C2087267
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS