ERJ-PB6B8453V
MFR.Part #
ERJ-PB6B8453V
JLCPCB Part #
C2087461
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS