ERJ-PB6B8253V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6B8253V
JLCPCB Part #
C2087420
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS