ERJ-PB6B8203V
MFR.Part #
ERJ-PB6B8203V
JLCPCB Part #
C4283811
Description
-55℃~+155℃ 200mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS